KONST / Litografier / Färglitografi 15915153
nr 1591 5153
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Signerad, numrerad 104/250, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 34x45, yttermått inklusive ram. 45x55 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
300 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:04:33